27 Aralık 2016 Salı

Nez'den şok karar


Kasım ayında Eylem Server Ünüvar ile nişanlanan ve dünya evine giren  Nez, "İngiltere'ye gideceğim için tüm arkadaşlarınıza veda edeceğim" demişti. Nez, evlendiğinde fikrinden vazgeçtiğini açıkladı.
yeni albüm


21 Kasım'da Eylem Server Ünüvar ile dünyaevine  giren Nez, İngiltere'ye düğün öncesinde yerleşeceğini açıkladı.

"Gitmem"
Önceki akşam Cihangir'de köpeğini gezdiren ünlü şarkıcı, gazeteciler tarafından İngiltere'ye taşınması fikrinden vazgeçtiğini söyledi ve şunları söyledi:"Daha önce İngiltere'ye gideceğimi açıklamıştım, ama ülkemde olumsuz hadiseler yaşanırken bunun doğru olmadığını düşünmeye başladım. Fikrimi değiştirdim. Bunca olumsuzluğun topraklarımı bırakıp başka memleketin topraklarına gitmem." dedi.
sakın ha

Nez kimdir?
Nezihe Kalkan ya da Nez olarak bilinir (15 Nisan 1979, İzmir), Türk pop müzik şarkıcısı ve dansçısıdır. Fox'ta yayınlanan sıkı dostlar Haluk Bilginer, Özkan Uğur ve Seray Sever ile birlikte oynadılar. Liseyi, İstanbul Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi'nde okudu. 2002'de kendi adına yaptığı ilk albümü "Nez" çıkarıldı. Bu albümden, Ha Yapma, Herşey Boş, Şarkılara Hit Yaptı. 2006'da 3 yıl sonra ikinci albümü "% 100 Nez" ü üretti, sonra 4 yıl sonra "Nejamani" adlı maxi single'a imza attı. Bu albümden; Şarkılar "Oldu Mu Now" ve "Depressed Puppet" kısaltıldı. Nez Retro Turca "olarak adlandırdı. 2016 yılında Fatih Boğalar'ın" Te Ma Etmaje "klipinde oynadı.

Who is Nez?
Nezihe Kalkan or known as Nez (April 15, 1979, İzmir) is a Turkish pop music singer and dancer. Tight Friends published in Fox played with Haluk Bilginer, Ozkan Uğur and Seray Sever on the named sit-com. Liseyi studied at Istanbul Bahcelievler Adnan Menderes Anatolian High School. Her first album, "Nez", which she gave her own name in 2002, was released. From this album, Do not Be Ha, Everything Is Blank, Songs Have Been Hit. After 3 years in 2006, he produced the second album "100% Nez", then after 4 years he got the maxi single called "Nejamani". From this album; The songs "Oldu Mu Now" and "Depressed Puppet" are clipped. Nez Retro Turca "which he described as maturity project in April of 2013. In the year of 2016 he played in" Te Ma Etmaje "clip of Fatih Boğalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder