28 Aralık 2016 Çarşamba

Aleyna Tilki'den örnek başarı


Youtube'daki klibinin izlenme sayısı 183 milyonu geçen başarılı şarkıcı çok bir çıkış yakaladı.
yeni şarkı
Aleyna Tilki

Yetenek Yarışması'ndaki başarılı performansıyla dikkati çeken Aleyna Tilki artık çok ünlü. 2014'te, üç jüri üyesinin oylarını alarak beğenilen Aleyna Tilki, rekorlara koşuyor. Şarkı performansı bittikten sonra jüri üyesi Eser Yenerler "ilk kez bir yarışmacı alkışlandı" yorumunda bulundu. 2000 yılında dünyaya gelen ve Milenyum Yılı doğumlu olarak anılan Aleyna Tilki, Konya'da doğduğunu ve uzun yıllar yılar önce müzik çalışmalarına başladığını belirtti.

Aleyna diğer ve genç şarkıcılarla düet yapabildi. 18 yaşın altındaki bir şarkıcının yaklaşık 20 yıldır klibi ve albümü olmayan Emrah Karaduman ile düet yaptığı genç bir şarkıcı, teaserini günlerini yayınladığı klip müzik platformlarında yer aldı. Tilki'yi dans ve sesi ile tamamladıktan sonra, genç şarkıcının müzik kariyerine "acı veren bir yarışmacının daha ünlü hale geldiği" yönünde yorum yapmak istediğini öğrendi.
pozu

Başarılı şarkıcı, sosyal medyada başlatılan tartışmada Star TV'nin canlı yayınına "16 yaşındayken barda nasıl performans gösteriyor" sorusuna tepki gösterdi, belediye konserlerinde yalnızca o Barlarda oynamıyordu. Aleyna Tilki, Twitter hesabında yaptığı açıklamada, annesinin ve babasının sürekli olarak bu konserlerde yan yana durduğu ve yan masada oturduğu şeklindeki ifadesini tekrarladı. Ona lisede üçüncü sınıf öğrencisi olduğunu hatırlatanlara okumakta olduğu liseyi tamamladıktan sonra üniversitede psikoloji eğitimi almak istediğini söyledi.Ailelesinin tavsiyeleri doğrultusunda ilk önce okulla ilgilenmesi gerektiğini söyleyen Aleyna Tilki, okulu aksatmadığı takdirde okuldan ayrılmasına izin verileceğini söyledi. Sosyal medya yoluyla çok fazla yorum yapan Aleyna Tilki, 16 yaşındaymış gibi hatırlattı ve güçlü suçlamalarda bulunulduğunu belirtti. Psikolojisiyle olan sabrını kendine çok fazla aktararak ifade eden Aleyna Tilki, insanların psikolojisini de önemseyerek bunu yaptığını söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder