5 Ocak 2017 Perşembe

Asena Atalay haberini sunmadı


sunucu asenaCaner Erkin (Beşiktaş'ta forma giyen eski Fenerbahçeli futbolcu) ile oyuncu Şükran Ovalı'nın nikah masasına oturmasından sonra, gözler ünlü stoperin altı sene evli kaldığı ve geride bıraktığımız 2016 yılının Ocak ayında boşandığı eski eşi Asena Atalay'a çevrildi.

Çiftin Roma'da kıyılan nikahının ardından,  sosyal medya hesabındaki eski eşiyle olan görselleri silen Atalay'ın, sunuculuğunu yaptığı magazin programında da Erkin ile Şükran Ovalı'nın evlilik haberini vermek istemediği magazin kulislerinde dolaşan söylentiler arasında.

Asena'nın; "Caner'in haberini anons etmem" dediği iddia edilirken güzel sunucunun sözlerinin devamında ise; "Evlilik haberi gerekirse magazin turunun içinde olsun, ama ben sunmam" dediği  dediği belirtiliyo. Asena Erkin boşanmalarını izleyen süreçte de; "Caner'in aşk haberini sunmam" demişti. ifadelerini kullanmıştı. gazetecilerin "Caner evlenirse düğününe gider misin?" sorusunu da daha önce içtenlikle yanıtlayan Atalay; "Olabilir niye olmasın ki, gerçekten dostuz, birçok insan için anlaşılması zor bir durum olabilir ama neden olmasın ki, gerçekten iyi bir kız olabilir, iyi anlaşabiliriz. Gerçekten Caner'in mutluluğu önemli, başka bir durum yok yani." demişti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder