3 Aralık 2016 Cumartesi

Rihanna hakkında şok iddia!
*AIDS Testi yaptırdı. Ünlü şarkıcı yoksa aids hastası mı oldu? Barbadoslu seksi şarkıcı Rihanna neden AIDS testi yaptırdı? Testin sonucu nasıl çıktı? Güzel şarkıcıyı bundan sonra nasıl bir süreç bekliyor?
rihanna shapes


Dünya AIDS gününde bu hastalığa dikkat çekmek için kendi test yaptırdı. Test sonucunda hasta olmadığı ortaya çıkan sanatçı test olmayan herkesi tahlil olmaya davet ederek sağlığın önemini, kendisini sevenlere bir kez daha anlattı. Albümleri, milyarlarca kişi tarafından dinlenen şarkıları ve güzel fiziğiyle dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor Rihanna.


Peki Rihanna neden bu kadar ünlü?
Barbados vatandaşı olan güzel şarkıcı Rıhanna dillere pelesenk olmuş parçaların solisti konumundadır. Rihanna şarkıları youtube, gerekse de diğer sosyal paylaşım sitelerinde milyarlarca kez dinlenilmiş ve paylaşılmış, rekorlara imza atmıştır. Rihanna dinlemek isteyen bir çok insan, bu kliplerin tıklanma rekorları kırmasını sağlamışlardır. Güzel popçunun bu kadar popüler olmasının bir diğer sebebi elbette ki güzelliğidir. Rihanna Shakira düetinde olduğu gibi diğer güzel kadınlarla bir arada yaptığı çalışmalar da Barbadoslu seksi güzelin albenisini artırmaktadır.
rihanna poses


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder